Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies pro fungování webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně, které sledují uživatele webu. 

performances time schedule/program vystoupení

PRAŽSKÉ FOLKLORNÍ DNY/PRAGUE FOLKLORE DAYS 2018

performances time schedule/program vystoupení

 

Čtvrtek/Thursday 19.07.2018

Alšovo nábřeží – před Rudolfinem (in front of Rudolfinum)

 14.00 - 14.30  Estonian Folk Dance Group „Meie Mari“            Estonia                        

                      Estonian Folk Dance Group  „Metsalilled“           Estonia                        

                      Estonian Folk Dance Group „Midrilinnud“           Estonia                        

14.30 - 15.00  IGW Free Bear Choir                                        P.R.China                    

15.00 - 15.30  Estonian Folk Dance Group „Mari“                     Estonia                       

                       Estonian Folk Dance Group „Linda“                  Estonia                       

15.30 - 16.00  Ison Tanhuujat                                                Finland                        

 16.00 - 16.30  Estonian Folk Dance Group „Oru Jommid“         Estonia                       

           Estonian Folk Dance Group „Tantsusötsed“                    Estonia                                   

                       Estonian Folk Dance Group „Oru Marid“            Estonia                                   

           Estonian Folk Dance Group „Pöörased Pastlad“              Estonia                                   

16.30 - 17.00 FUF                                                                  Denmark                                 

17.00 - 17.30 Estonian Folk Dance Society „Õieti“                     Estonia                        

17.30 -1 8.30 Taiwan Group                                                    Taiwan                         

18.30 - 19.00 Folk Ensemble "Karupojad“                                 Estonia                       

19.00 - 19.30 O’Shea – Ryan Irish Dancers                               Australia                                    

19.30 - 20.00 Female Choir  "Helletajad"                                  Estonia                       

 

Pátek/Friday/Freitag 20.07.2018

Alšovo nábřeží – před Rudolfinem (in front of Rudolfinum)

 

10.00 - 10.30 Tamburica Uzlop                                                Austria                        

 10.30 - 10.50 Groupe Folklorique La Ronde                             Luxembourg                

10.50  -11.20 Deutsche Banater Jugend und Trachtengruppe     Germany                                 

11.20 - 11.50 Grupo de Danças e Cantares do Casal do Rato     Portugal                                    

11.50 - 12.20 Musikgesellschaft Düdingen                                Switzerland                  

12.20 - 12.50 Volkstanzgruppe Loosdorf bei Melk                      Austria                                    

12.50 - 13.20 Folkloreformation übere Schiffenesee                   Switzerland                  

13.20 - 13.50 Folklorna skupina  Razor Tolmin                           Slovenia                                  

13.50 - 14.20 Nīca                                                                  Latvia                            

14.20 - 14.50 Gemischter Jodelchor Eglisau/Bernerverein          Switzerland                  

14.50 - 15.20 Folklorno društvo Oglarji Šoštanj                         Slovenia                                  

15.20 - 15.50 Trychlergruppe Edelwyss Einsiedeln                     Switzerland                  

15.50 - 16.20 Estonian Childrens Folk Dance Group „Pääsuke“    Estonia                        

           Estonian Women´s Folk Dance Group „Pääsuke               Estonia                       

 16.20 - 16.40 l'Echo de la Dent-Blanche                                   Switzerland                  

16.40 - 17.10 Zespół Folklorystyczny "Sadkowianie                    Poland                                      

17.10 - 17:40 Trachtengruppe Rund um Bern                            Switzerland                  

17.40 - 18.10 Guangzhou Children´s Choir                                P.R. China                   

18.10 - 18.40 Trachtengruppe Alpnach                                      Switzerland                                

18.40 - 19.10 Folkloro Ansamblis "Ratilėlis"                               Lithuania                     

19.10 – 20.10 Taiwan Group                                                     Taiwan                         

20.10 - 20.40  Folklore Group Lojze Avžner Zgornja Ložnica        Slovenia

                               

 

 

Malostranské náměstí (Lesser Town Square) 

 

11.30 - 11.50 Bachteltrychler                                                Switzerland                  

11.50 - 12.20 Obidsky citarovy súbor - Ebedi citerazenekar      Slovakia                                  

12.20 - 12.50 Bayerische Jungbauernschaft Nandlstadt            Germany                                 

12.50 - 13.20 Volkstanzgruppe Brunn am Gebirge                    Austria                        

13.20 - 13.50 Folklorekreis Guetersloh,e.V.                              Germany                                 

13.50 - 14.10 Greiflerverein Steinerberg                                   Switzerland                  

14.10 - 14.40 Asociación de Danza Española El Madroño            Spain  

14.40 - 15.10 FUF                                                                   Denmark                            

15.10 - 15.30 S'naillons de Torgon                                            Switzerland                        

15.30 - 16.00 Trachtenverein "Günztaler" Ottobeuren                 Germany                          

16.00 - 16.30 Estonian Dance Group „Metsik Mõtsik“                   Estonia                           

16.30 - 17.00 Estonian Mixed Choir „Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi Segakoor“    Estonia       

17.00 - 17.20 Trychlergruppa Grindelwald                                   Switzerland             

17.20 - 17.50  O’Shea – Ryan Irish Dancers                                Australia              

17.50 - 18.20 Volkskunstgroep Reintje Vos                                  Belgium                            

18.20 - 18.50 Mixed Folk Dance Group  „Pangviina”                      Estonia                            

                     Female Folk Dance Group  „Lindaratas“                   Estonia                          

18.50 - 19.20 Folklórna skupina Sašina Jaklovce                           Slovakia                  

19.20 -  19.50 KUD Bled                                                             Slovenia

 

 

 

 

Sobota/Saturday/Samstag 21.07.2018

10:00–12:00 Festive Parade of Participating Groups through the Old Town – starting from Old Town Square

 

Alšovo nábřeží – před Rudolfinem (in front of Rudolfinum)

11.40-18.50

 

11.40 - 12.00 S'naillons de Torgon                                                        Switzerland                        

12.00 - 12.30 Trachtenverein "Günztaler" Ottobeuren                             Germany                          

12.30 - 13.00 Volkskunstgroep Reintje Vos                                             Belgium                            

 13.00 - 13.30 Estonian Folk Dance Group „Oru Jommid“                         Estonia                                  

           Estonian Folk Dance Group „Tantsusötsed“                                   Estonia                              

                        Estonian Folk Dance Group „Oru Marid“                           Estonia                                  

           Estonian Folk Dance Group „Pöörased Pastlad“                              Estonia                                   

13.30 - 14.00 Trachtengruppe Rund um Bern                                           Switzerland                     

14.00 - 14.30 Folklorekreis Guetersloh,e.V.                                             Germany                            

14.30 - 15.00 Musikgesellschaft Düdingen                                               Switzerland             

15.00 - 15.30 Mixed Folk Dance Group  „Pangviina”                                  Estonia                            

                     Female Folk Dance Group  „Lindaratas“                               Estonia                          

15.30 - 16.00 Folkloreformation übere Schiffenesee                                  Switzerland                      

16.00 - 16.30 Asociación de Danza Española El Madroño                           Spain             

16.30 - 17.00 Estonian Folk Dance Group „Meie Mari“                               Estonia                         

                      Estonian Folk Dance Group  „Metsalilled“                           Estonia                                  

                      Estonian Folk Dance Group „Midrilinnud“                            Estonia                                               

17.00 - 17.30 Heidelberger Volkstanzgruppe                                            Germany                         

17.30 - 17.50 l'Echo de la Dent-Blanche                                                  Switzerland                

17.50 - 18.20 Guangzhou  Children´s Choir                                             P.R. China                    

              

 

Malostranské náměstí (Lesser Town Square) 

11.50-19.40

 

11.50 - 12.20 Folk Ensemble "Karupojad                                                       Estonia                                

12.20 - 12.50 Trachtengruppe Alpnach                                                          Switzerland                   

12.50 - 13.20 Female Choir  "Helletajad"                                                       Estonia                                  

13.20 - 13.50 Grupo de Danças e Cantares do Casal do Rato                           Portugal                                      

13.50 - 14.20 Volkstanzgruppe Loosdorf bei Melk                                            Austria                                           

 14.20-  14.40 Groupe Folklorique La Ronde                                                    Luxembourg                     

14.40 - 15.10 Deutsche Banater Jugend und Trachtengruppe                            Germany                                

15.10 - 15.40 Zespół Folklorystyczny "Sadkowianie"                                         Poland                        

15.40 - 16.10 Folklorna skupina  Razor Tolmin                                                  Slovenia                                   

16.10 - 16.40 Estonian Childrens Folk Dance Group „Pääsuke“                           Estonia                         

           Estonian Women´s Folk Dance Group „Pääsuke                                      Estonia                                  

16.40 - 17.40 Taiwan Group   : 3 ensembles from Taiwan                                   Taiwan                             

17.40 -18.10 O’Shea – Ryan Irish Dancers                                                        Australia                              

18.10 - 18.40 Nīca                                                                                          Latvia                                 

18.40 - 19.10 Estonian Folk Dance Society „Õieti“                                              Estonia                                

19.10 - 19.40 Folklorno društvo Oglarji Šoštanj                                                 Slovenia                                 

 

 

Náměstí Republiky /Square of Republic Stage, Old Town 

 

11.00 - 11.30 Heidelberger Volkstanzgruppe                                                     Germany                     

11.30 - 12.00 Estonian Folk Dance Group „Mari“                                                Estonia                       

                     Estonian Folk Dance Group „Linda                                                Estonia                       

12.00 - 12.20 Greiflerverein Steinerberg                                                            Switzerland                  

12.20 - 12.50 Tamburica Uzlop                                                                          Austria                        

12.50 - 13.10 Bachteltrychler                                                                            Switzerland                  

13.10 - 13.40 Estonian Mixed Choir „Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi Segakoor“  Estonia        

13.40 - 14.10 Estonian Dance Group „Metsik Mõtsik“                                            Estonia                       

14.10 - 14.40 Ison Tanhuujat                                                                             Finland                        

14.40 - 15.10 Gemischter Jodelchor Eglisau/Bernerverein                                     Switzerland                  

15.10 - 15.40 Volkstanzgruppe Brunn am Gebirge                                                Austria                        

15.40 - 16.10 Bayerische Jungbauernschaft Nandlstadt                                         Germany                     

16.10 - 16.30 Trychlergruppa Grindelwald                                                            Switzerland                  

16.30 - 17.00 Folklore Group Lojze Avžner Zgornja Ložnica                                    Slovenia                      

17.00 - 17.20 Trychlergruppe Edelwyss Einsiedeln                                                 Switzerland                  

17.20 - 17.50 Folkloro Ansamblis "Ratilėlis                                                            Lithuania                       

17.50 - 18.20 Folklórna skupina Sašina Jaklovce                                                    Slovakia

18.20 - 18.50 KUD Bled                                                                                       Slovenia