Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies pro fungování webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně, které sledují uživatele webu. 

Participants 2018

Tamburica Uzlop, Austria

Volkstanzgruppe Loosdorf bei Melk, Austria

Volkstanzgruppe Brunn am Gebirge, Austria

O'Shea-Ryan Irish Dancers, Australia

Volkskunstgroep Reintje Vos, Belgium

IGW Free Bear Choir, P.R. China

Guangzhou Little Petrel Children´s Choir, P.R.China

Heidelberger Volkstanzgruppe, Germany

Trachtengruppe Markdorf, Germany

Bayerische Jungbauernschaft Nandlstadt, Germany

Trachtenverein "Günztaler" Ottobeuren, Germany

Folklorekreis Guetersloh,e.V., Germany

Deutsche Banater Jugend und Trachtengruppe, Germany

FUF, Denmark

Asociación de Danza Española El Madroño, de San Sebastián de los Reyes, Spain

Estonian Folk Dance Group „Meie Mari“, Estonia

Estonian Folk Dance Group  „Metsalilled*, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Midrilinnud“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Mari“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Linda“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Oru Jommid“

Estonian Folk Dance Group „Tantsusötsed“

Estonian Folk Dance Group „Oru Marid“

Estonian Folk Dance Group „Pöörased Pastlad“

Estonian Children´s Folk Dance Group „Pääsuke“, Estonia

Estonian Women´s Folk Dance Group „Pääsuke“, Estonia

Estonian Folk Dance Society „Õieti“, Estonia

Mixed Folk Dance Group  „Pangviina”, Estonia

Female Folk Dance Group  „Lindaratas“, Estonia

Estonian Dance Group „Metsik Mõtsik“ , Estonia

Estonian Mixed Choir „Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi Segakoor“, Estonia

Folk Ensemble "Karupojad“, Estonia

Female Choir  "Helletajad", Estonia

Ison Tanhuujat, Finland

Gemischter Jodelchor Eglisau/Bernerverein, Switzerland

Trychlergruppa Grindelwald, Switzerland

Bachteltrychler, Switzerland

Trachtengruppe Rund um Bern, Switzerland

Musikgesellschaft Düdingen, Switzerland

Folkloreformation übere Schiffenesee, Switzerland

S'naillons de Torgon, Switzerland

Trachtengruppe Alpnach, Switzerland

Trychlergruppe Edelwyss Einsiedeln, Switzerland

Greiflerverein Steinerberg, Switzerland

l'Echo de la Dent-Blanche, Switzerland

Srijayanasa, Indonesia

Folkloro Ansamblis "Ratilėlis", Lithuania

Folk Music Group "Liocai“, Lithuania                                    

Nīca, Latvia

Groupe Folklorique La Ronde, Luxembourg

Zespół Folklorystyczny "Sadkowianie", Poland

Grupo de Danças e Cantares do Casal do Rato, Portugal

Folklórna skupina Sašina Jaklovce, Slovakia

Obidsky citarovy súbor - Ebedi citerazenekar, Slovakia

Folklorna skupina  Razor Tolmin, Slovenia

Folklore Group Lojze Avžner Zgornja Ložnica, Slovenia

Folklorno društvo Oglarji Šoštanj, Slovenia

KUD Bled, Slovenia

Taiwan Group, Taiwan