Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies pro fungování webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně, které sledují uživatele webu. 

Following Ensembles Participated in Our Festival in 2016

ANDORRA

Esbart Valls del Nord

 

AUSTRIA

Bürgermusikkapelle Höfen

Die Jungen Vorauer Schuhplattler

D´Oberlandler z´Frohnleiten

D’Steirerherz’n z’Graz

Trachtenverein Edelraute St. Johann

Trachten- und Volkstanzgruppe Almrausch Sölleite

Volkstanzgruppe Hengsberg-Lassnitzhöhe

Volkstanzkreis Eggersdorf

Volkstanzkreis Kirchbach

 

CROATIA

HKUD "Crnašnica" Knešpolje

 

CZECH REPUBLIC

Bystřina ze Zlivi

 

ESTONIA

Children’s Folk Dance Group of Rae Hobby School, Jüri

Female Choir Vändra Mai, Pärnumaa

Folk Dance Group „Hoiuspuu“, Audru

Folk Dance Group „Kanarbik“, Lavassaare

Folk Dance Group „Kuppari“, Kohtla-Nõmme

Folk Dance Group „Opsal“, Puhja

Folk Dance Group „Pärilised”, Ramsi

Folk Dance Group „Paras Paar“, Veriora

Folk Dance Group „Pühalepa Naistekoda“, Pühalepa

Folk Dance Group „Sõsarad“, Valga

Folk Dance Group “Tamme Tõrukesed” Ridala

Folk Dance Group „Tuuletallajad“, Audru

Folk Dance Group „Vallatsi“, Sargvere

Folklore Group „Kiitsharakad“, Vana-Vigala

Ingerian Folk Dance Group „Metsäkukat“, Jõhvi

Mixed Choir from Audru Commune, Audru

Mixed Choir Hetked, Põlva

Mixed Choir Rõõm

Youth Folk Dance Group Sukad&Tagi, Jüri

Youth Folk Dance Group „Youth of Jüri Gymnasium“, Jüri

 

FINLAND

Ahjolan Tanhuajat

Crystal Girls

Kuhmon Keiketys Ry

 

FRANCE

Mutxiko Elkartea d'Hendaye  

 

GERMANY

Fläming Da(h)men & Herren

Tanzgruppe der Siebenbürger Sachsen Kassel

Volkstanzkreis “Klingender Bogen”

 

INDONESIA

Keluarga Paduan Angklung, Bandung

 

IRELAND/GERMANY

Irish Dance Group „Moment of Celtic Energy“

 

ISRAEL

Machol Chof Ashkelon

 

ITALY

Musikkapelle Mühlen in Taufers

Volkstanzgruppe Innichen

Volkstanzgruppe Lutach

 

LATVIA

Music Band ,,Luste"

Folk Dance Group „Re Kā”

Folk Dance Group „Ruta“

Folk Dance Ensemble "Savieši"

Folk Dance Group „Sudmalinas“

Folklore Group „Milzkalnieki“

 

LITHUANIA

Folk Dance Group „Laukiva“

 

The NETHERLANDS

Gilde van Wieerter Stadsschötte Ste. Catharina 1480

 

NORWAY

Nes Nasjonale Dansarring – Junior Group

 

POLAND

Zespół Folklorystyczny „Lubin”

Zespół Folklorystyczny „Sadkowianie“

Zespół Pieśni i Tańca Domu Kultury w Małogoszczu

 

SLOVAKIA

Ebedi Citerazenekar – Obidský Citarový Súbor

 

SPAIN

Amigos del Folklore Andorra Teruel

Compañia de Danza "Nuevo Amanecer Angel Martinez"

Haurtzaro Dantza Taldea, Basque Country /drapeau Espagne + Pays Basque/

Triskari Dantza Taldea, Basque Country/   drapeau Espagne + Pays Basque/

 

SWITZERLAND

La Bertholdia de Fribourg

La Brante

Le Groupe de Danse Populaire  „Le Feuillu“

Trichlergruppe Euthal 

 

TAIWAN (R.O.C.)

Taipei Folk Music Orchestra

 

TURKEY

Dance Group Fire of Anatolia – Bilgince Koleji